СЕКСЪТ БЕЗ ОБВЪРЗВАНЕ Е ПОЗВОЛЕН „САМО ЕДНА НОЩ В ГОДИНАТА“ ОТ 28 АВГУСТ В КИНАТА

Тази вечер всички са в добро настроение.

 

Необвързани ли сте? Какво бихте направили, ако имате само 12 часа в годината, в които извънбрачният секс е разрешен? Можете ли да срещнете някого? Да се влюбите? Да рискувате всичко? На 28 август Само една нощ ще ни отведе в една леко различна версия на Ню Йорк, където спазването на правилата се следи строго, часовникът тиктака, а двама непознати може би търсят нещо съвсем различно от това, заради което всички останали са излезли навън.

Само една нощ е дело на режисьора на Лесна, А?, По приятелски и Обичам да те мразя, Уил Глък и предлага оригинален и необичаен поглед към романтичните комедии, като се заиграва с темите за самотата, случайните срещи и търсенето на истинска близост в свят, в който отношенията са все по-мимолетни. В главните роли влизат младите звезди Калъм Търнър и номинираната за „Оскар“ Моника Барбаро, които заедно с Уил Глък ни отвеждат на снимачната площадка на филма в ексклузивно видео зад кадър, което разкрива интригуващи детайли за естеството на продукцията.

Непредвидим, енергичен и изпълнен с хаос, романтика и неподправен чар, Само една нощ обещава забавно киноизживяване, което ще ни накара да погледнем с други очи на случайните срещи, социалните норми и търсенето на истинска близост.

Режисьор на Само една нощ е Уил Глък (Лесна, А?, По приятелски, Обичам да те мразя), по сценарий на Травис Браун. Продуценти са Уил Глък и Жаклин Монета, а в ролите са Калъм Търнър, Моника Барбаро, Моли Рингуолд, ЛеВар Бъртън, Джулия Фокс, Чарли Гилеспи, Мишел Хърд и др.

Всичко е позволено Само една нощ – от 28 август само в кината.

Още от автора

Yettel е инвестирала над 600 хил. евро за последните 10 години в развитието на дигиталните умения на българите

КРАЙ НА САГАТА С КУПЧИНИТЕ ПРАНЕ ПРЕЗ УИКЕНДА –<br>LG WASHTOWER С AI DD УЛЕСНЯВА ГРИЖАТА ЗА БЕБЕШКИТЕ ДРЕХИ