Les chanson Classique’s francaise – ДАСЕН изпълнява ДАСЕН

Жулиен Дасен, синът на Краля на Френския шансон Жо Дасен, изпълнява в оригиналния си авторски спектакъл легендарните семейни хитове с Paris Tour Eiffel Orchestra (сред които барабанистът на баща му, Жо Дасен и Карл Трене пианист и акордеонист на ШарлАзнавур …).

Изживейте една уникална, романтична вечер в семейството на великият изпълнител. Това е неповторима възможност да чуете от „първа ръка“ незабравимите песни на легендарния френски трубадур. Завладяващото сценично поведение, звук, костюми, дизайн и мултимедия ще накарат сърцето ви да затрепти, когато чуете „Les Champs-Élysées“ (Шанзелизе), „L’Été Indien“ (Циганско лято), „Salut“ (Здравей), „À Toi“ (На теб) , “Et Si Tu N’existais Pas” ( Ако не съществуваше), “Le Jardin du Luxembourg” (Люксембургската градина) и много други.

Син на Жо Дасен и съпругата му Кристин, Жулиен е роден на 22 март 1980 г., той е второто дете на двойката след Джонатан, роден през 1978 г.

През следващите години двамата братя се грижат за опазването на музикалното наследство на баща си. Жулиен е отговорен в частност за връзките с обществеността, . През 2010 г.,заедно с брат си, са в основата на мюзикъла „Имало едно време Джо Дасен“, режисиран от Кристоф Баратие, в който Жулиен пее във виртуален дует с баща си. Мюзикълът има голям успех в Европа и САЩ. Същата година Жулиен излиза на сцената в пиесата La Parenthese със Соня Дюбоа като негов партньор. По-късно, през 2012 г., той записва и песни на Ив Монтан, заедно с Флоранс Косте, в албума Monsieur Montand.

Ще доловите гените на баща му в него, в начина, по който се движи, в лицето му, дори в тембъра на гласа му, а когато се качи на сцената с музикантите на баща си, в един момент ще ви се стори, че Жо Дасен е жив..

06.06 НДК1 София20:00ч

Билети еventim.bg и bilet.bg

Видео: 

Още от автора

Kaufland увеличава над 50% изкупуването на български салати и айсберг през 2026 г. по програмата си за договорено изкупуване

 

 

Над 2,2 млн. бр. български салати и айсберг ще бъдат реализирани в магазинната мрежа на Kaufland през настоящия сезон. Компанията планира да изкупи общо над 1,9 млн. бр. салати и 375 хил. бр. български айсберг, като част от продукцията се предлага и под собствената марка „Брей!“. Така компанията продължава да увеличава дела на българските плодове и зеленчуци в своите магазини и да подкрепя устойчивото развитие на родното земеделие.

 

Сред ключовите партньори на компанията е производителят от пловдивското село Трилистник „Агропродукт“ – един от най-големите производители на свежи салати и зеленчуци в България.

 

“С Kaufland работим от 20 години – от старта на веригата в България и партньорството ни е много добро. Разчитаме на тях, планираме количества и през годините те са ни помагали да растем и да се развиваме. Откакто работим с тях, оборотът на фирмата е скочил 30 пъти за този период”, коментира Христо Кумчев, собственик на “Агропродукт”.

 

„Агропродукт“ са едни от първите, с които Kaufland сключва договори и по програмата си за предварително договорно изкупуване през 2019 г. Само през тази година производителят ще достави за веригата над 450 хил. бр. български салати и 135 хил. бр. български айсберг. Освен тях веригата купува от стопанството още картофи, зеле, броколи, карфиол, репички, зелен лук, тикви, пъпеши, череши, сини сливи, царевица и пресни подправки (мента, босилек, розмарин, риган). Част от продукцията достига до клиентите под марката „Брей!“.

 

В стопанството на „Агропродукт“ ежегодно се отглеждат близо 200 декара свежи салати. Производството е сертифицирано по международния стандарт GLOBAL G.A.P., който гарантира високи изисквания за качество, безопасност и устойчиво земеделие.

 

Kaufland България развива партньорства с над 35 български стопанства по програмата си за предварително договорно изкупуване. От 2019 г. досега чрез нея са реализирани над 100 млн. кг и броя български плодове и зеленчуци, като голяма част от производителите са сертифицирани по международния стандарт GLOBAL G.A.P., който удостоверява спазването на високи изисквания за качество, безопасност и устойчиво производство.

Elrow Sofia 2024 с най-добрия лайнъп досега СНИМКИ

Световните рок легенди THE SWEET – СЕГА ИЛИ НИКОГА!